Betalen & verzenden
U kunt betalen via iDeal en Mr. Cash, dus makkelijk via uw eigen bank.
Wij streven ernaar om de artikelen zo snel mogelijk na uw bestelling te leveren. Wij houden u op de hoogte van uw bestelling.
Uw bestelling kunt u ook afhalen bij onze bloemen- en plantenkwekerij in Ell. Maak dan wel van tevoren even een afspraak zodat wij uw spullen klaar kunnen zetten: telefoon 06 11410181.
Verzendkosten.
U kunt natuurlijk ook de planten komen afhalen op de kwekerij. Graag hebben we dan van te voren een telefoontje zodat we de planten klaar kunnen zetten. U bespaart dan natuurlijk ook de verzendkosten.
Verzendkosten in Nederland is voor pakket tot 25 kg € 8,95. België tot 20 kg € 16,95. Duitsland en Luxemburg €16,95. Andere landen Spanje, V.k, Ierland, Denemarken €25,00. Frankrijk €19,95
Retouren
De producten van aspergeplantjes.nl zijn levende producten, retour van planten en stekjes is dan ook niet mogelijk. We leveren al ruim 10 jaar kwaliteit plantjes door heel Europa en zijn daarom overtuigd van de kwaliteit van ons planten aanbod. Fysieke producten zoals mest of plantenvoeding kunnen alleen ongeopend en zonder beschadigingen geretourneerd worden. Retouren moeten vooraf aangemeld worden, stuur ons een email.
Retour kosten
De kosten van retour zendingen zijn voor eigen rekening.
Heeft u een vraag, dan kunt u ons gewoon het beste bellen:
Voor Nederland 06 11410181 of 0495 551243
Voor het buitenland +31 611410181
Heeft u meer dan de maximaal aangegeven hoeveelheden nodig? Neem dan contact met ons op voor een extra korting!